https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 90

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1996. "Dare to Dream - XXVI Olympiad - Atlanta 1996" műgyantás jelvény (23x32mm) T:1-
1
31869.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "Dare to Dream - XXVI Olympiad - Atlanta 1996" műgyantás jelvény (23x32mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ausztria / Bécs ~1900. "Általános Osztrák Művezető Szövetség" zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. "Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association)" gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon
1
31870.

Ausztria / Bécs ~1900. "Általános Osztrák Művezető Szövetség" zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. "Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association)" gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ausztria ~1900. "F" osztrák koronás, zománcozott Br jelvény (33x18mm) T:2- hajlott, zománchiba Austria ~1900. "F" enamelled Br badge with the Austrian crown (33x18mm) C:VF bent, enamel error
1
31871.

Ausztria ~1900. "F" osztrák koronás, zománcozott Br jelvény (33x18mm) T:2- hajlott, zománchiba Austria ~1900. "F" enamelled Br badge with the Austrian crown (33x18mm) C:VF bent, enamel error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
47
 
Ausztria DN "Wiener Renn-Verein" Bécsi Lovasklub aranyozott, zománcozott Br gomblyukjelvénye (29x26mm) T:1- / Austria ND "Wiener Renn-Verein" gold-plated, enamelled Br buttonhole badge (29x26mm) C:AU
1
31872.

Ausztria DN "Wiener Renn-Verein" Bécsi Lovasklub aranyozott, zománcozott Br gomblyukjelvénye (29x26mm) T:1- / Austria ND "Wiener Renn-Verein" gold-plated, enamelled Br buttonhole badge (29x26mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
1
31873.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os "Tesla Hradec Králové" zománcozott fém kitűző tokban T:1 Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of "Tesla Hradec Králové" enamelled metal badges C:UNC
1
31874.

Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os "Tesla Hradec Králové" zománcozott fém kitűző tokban T:1 Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of "Tesla Hradec Králové" enamelled metal badges C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Német Birodalom ~1908. "Norddeutscher Lloyd" hajózási társaság zománcbetétes fém jelvénye (16x21mm) + az SS Berlin-t ábrázoló meghívó T:2,2- hajlott tű és zászlótartó rúd
1
31875.

Német Birodalom ~1908. "Norddeutscher Lloyd" hajózási társaság zománcbetétes fém jelvénye (16x21mm) + az SS Berlin-t ábrázoló meghívó T:2,2- hajlott tű és zászlótartó rúd

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Románia DN "SRSC" zománcozott fém jelvény (15x17mm) T:2 Romania ND "SRSC" enamelled metal badge (15x17mm) C:XF
1
31876.

Románia DN "SRSC" zománcozott fém jelvény (15x17mm) T:2 Romania ND "SRSC" enamelled metal badge (15x17mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Románia DN "Arad - Alma Mater" zománcozott aranyozott jelvény (2x) (30mm) T:2 Romania ND "Arad - Alma Mater" enamelled, gilt badge (2x) (30mm) C:XF
1
31877.

Románia DN "Arad - Alma Mater" zománcozott aranyozott jelvény (2x) (30mm) T:2 Romania ND "Arad - Alma Mater" enamelled, gilt badge (2x) (30mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spanyolország ~1938-1975. "Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott Spain ~1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued
1
31878.

Spanyolország ~1938-1975. "Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott Spain ~1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
1
31879.

Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places
1
31880.

Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz