1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:1 Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with service ribbon C:UNC NMK 611.
1957. "Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze" jelzett (0.925), aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph., patina, ragasztott szalag / Hungary 1957. "Title for the Distinguished Artist of the Hungarian People's Republic, 1957" hallmarked (0.925), gilt Ag decoration on ribbon C:XF small edge error, patina, glued ribbon NMK 538.
1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban, változat T:1-,2 1964. Hungary "Order of Labour" golden grade, golded, enamelled Br decoration, with ribbon and thin ribbon, in original case, variant C:AU,XF NMK 599.