Metszetek Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2257140
11000
382
Engravings
Címer. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lap teteje kissé sérült. 11x8 cm 1006377
11001
382
Engravings
Litográfiák: Szent képek, Bibliai jelenetek, 5db, 14,5xc9cm 2275158
11002
382
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): A kolosvári (kolozsvári) temető, acélmetszet, papír, foltos, lap szélén apró szakadásokkal, 11x15,5 cm 2275155
11003
382
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): Árva vára, színes acélmetszet, papír, kissé foltos, 10,5x15,5 cm 2270226
11005
382
Engravings
cca 1864 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Szegedin-Szeged. A képen vasúti híddal. Papír, acélmetszet, jelzett a metszeten, kissé foltos, 13x17 cm 2270274
11006
382
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883): Aldunasor Pesten / Untere Donauzeile in Pesth, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, 13x17 cm 2270196
11007
382
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Siklós vára, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, szélén kis szakadások, 13x19 cm 2270310
11008
382
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): A Pannonhalmi főapátság, acélmetszet, jelzett a metszeten, kis szakadással, 18x13 cm 2270301
11009
382
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Beczko várrom / Ruine betzko, acélmetszet, jelzett a metszeten, szakadással, hiánnyal, 13x17 cm 2270236
11010
382
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883): Vaspályai híd Pozsony mellett/ Die Eisenbahnbrücke bei Pressburg, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, 13x17 cm 2270216
11011
382
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883): Pöstyénfürdő, acélmetszet, jelzett a metszeten,szélén kis szakadások, 11x17 cm 924566
11012
382
Engravings
cca 1750 Schloss M. Aschbach, acél metszet, papír, paszpartuban, 12,5×17,5 cm / 1750 Schloss March Aschbuch steel engraving Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft