Metszetek

Tételek száma: 56

Kilátás a vörös kereszttől a dévéni hegyen - Ausicht vom rothen Kreutze auf dem Thebner Berg. Litográfia Szerelmey M: műhelyéből. cca 1850 . 22x16 cm
11025.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

cca 1710 Jacob Frey  Dominichin után.: Vilor fiam plusquam factus sum, et humilis ero in occulis meis. Rézmetszet. 31x38 cm
11026.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

1898-99 Illustrirte Frauen-Zeitung 2 db divat illusztrációja. Színes fametszet, papír, üvegezett fa keretben, 30,5x24 cm
11027.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Vurum József (1763- 1838) székesfehérvári, váradi, és nyitrai püspök, litográfia, a szélén szakadással,folttal, 55x35 cm
11028.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11029.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Line, Sir, line!. Színes litográfia, papír, kasírozva, lap jobb szélén szakadással. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11031.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
12,34

Cecil Boult (1819-1895) festménye után: I should say your horse woulkd die. Színes litográfia, papír, kasírozva, lap alján szakadással, lap jobb szélén folttal. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11032.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,69

Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Riding to sell (lovaglás). Színes litográfia, papír, kasírozva. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11033.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Four imperial crowners (lóugratás). Színes litográfia, papír, kasírozva. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11034.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

11035.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
45,45

Brixen tyroli város látképe, acélmetszet, (J. M. Kolt metszette L. Lange festménye után), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x13 cm
11036.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

'Runcelstein bei Bozen', Runkelstein kastély látképe Dél-Tirolban, acélmetszet, (J. Riegel metszette L. Lange festménye után), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x14 cm
11037.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft