Verne Gyula: Utazás a Holdba. Kilencvenhét óra és husz perc alatt. Fordította Gaal Mózes. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 238 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Hatodik, egyedül jogosított képes kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal, de egyébként szép állapotban.