Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül! Fordította: Zig... https://www.darabanth.com/hu/377-Gyorsarveres/377.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500019/Verne-Gyula-Az-uszo-varos-Az-ostrom-zaron-keresztul-Forditotta-Zigany-Arpad-Egyedul-j~II2217287
2217287
17527
377
Leírás: Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül! Fordította: Zigány Árpád. Egyedül jogosított magyar képes kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Ajándékozói bejegyzéssel, illusztrációkkal. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
: kozár_edit