Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 98

Henoch Ede: Előadások a gyermekek betegségeiről. Kézikönyv orvosok és orvoshallgatók számára. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára 67. Budapest, 1892, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötés, laza fűzéssel. Márványozott lapélekkel.
17254.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17255.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

17256.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Fellegi Bertalan: Vegytan a mellényzsebben. Bp., é.n. Forrás. Kiadói papírkötésben
17257.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Cserey Adolf: Növényhatározó vagyis vezér a virágzó növények neveinek könnyű és biztos kikereséséhez. Selmecbánya, 1887, Joerges Ágost Özv. és Fia, Hiányzó címlappal!  Aranyozott félvászon kötésben
17258.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mathematikai és természettudományi közlemények vonatkozólag a hazai viszonyokra. XXII. kötet. Szerk.: B. Eötvös Loránd. Bp., 1888, a Magyar Tudományos Akadémia Mathematikai és Természettudományi Állandó Bizottságának kiadása. Dr. Roth Samu: A hajdani jégárak nyomai a Magas-Tátra déli oldalán, 3 táblával. Félvászon-kötés, kissé kopott borító, de jó állapot.
17259.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1907 A gyógyászat c. orvostudományi lap teljes évfolyama, elején címlap hiánnyal. Félvászon kötésben, márványozott lapélekkel. Több korabeli reklámmal.
17261.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1900 A gyógyászat c. orvostudományi lap teljes évfolyama, elején I-II oldal (tartalomjegyzék, címlap) hiánnyal. Félvászon kötésben, márványozott lapélekkel
17262.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-IV. köt. I. köt. A csillagok világa. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal, a IV. kötet laza fűzéssel, kissé szakadozott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
17263.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Egészséges életmód 1-20. köt. Szerk.: Hollósi Nikolett-Kapronczai Magdolna. Bp., 2008., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17264.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17265.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bugyi István: A sebészorvos. Fundamenta studii chirurgici. Gyakorlóorvosok számára. Bp., 1939, Rényi Károly, 406 p. Egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a gerincen sérüléssel, de belül jó állapotban.
17266.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft