Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 98

17230.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17231.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés-ösztön-sors. Szász Endrének dedikált példány. Bp., 1948, Singer és Wolfner. Kiadói műbőr-kötésben, jó állapotban.
17232.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma. Kiadói egészvászon kötés.
17233.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

85 éves a sebészet egyetemünkön. A Pécsi Orvostudományi Egyetem sebészeti klinikájának emlékkönyve. Szerk.: Horváth Örs Péter. Pécs, 1999., Pécsi Poliklinika. Kiadói papírkötés.
17234.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A Formaldehyd 40% Union jelentősége a növényzet védelmében és hasznos alkalmazása a háztartásban és a gazdaságban. Fiume, é.n., Union vegyi-ipar részvénytársaság. Kiadói papírkötésben.
17235.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jane Alson: Szex rekordok könyve. n.é., R. A. Kft., kartonkötésben, gazdag képanyaggal
17236.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kubinyi Ágoston: Magyarországi mérges növények. Alsóbb osztályú, kivált nép iskolák számára. Az Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1842, Kossuth Nyomda. Színes, gazdag illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés. A borító kissé kopott, szerepel rajta piros tollal egy név, a lapokon is több helyen piros tollal írt szöveg található.
17237.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Határozó-kulcs a fontosabb rovar-rendek meghatározásához. Összeállította: dr. Sinkovits Miklósné, dr. Széki Pál. Gödöllő, 1970, Agrártudományi Egyetem-Mezőgazdaságtudományi Kar-Állattani Tanszék. Papírkötésben.
17238.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17239.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kuthy Ferenc: A tüdővész szanatóriumi gyógyítása. A higiénés-diétás terápiáira tekintettel a szegénysorsú tüdővészesek ügyére. Korányi Frigyes előszavával. E. P. León-Petit bevezetőjével. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXXVII kötet. Bp., 1897., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+IX+299 p. + 2 (két kétoldalas térkép) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítókkal.
17240.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fehér Jenő: Időjós állatok és növények. Bp., 1943., Béta ,papírkötésben és Herczegh Éva -Vojnits András: Időjós élővilág. Bp., 1981., Natura, vászonkötésben, Várnai György illusztrációival
17241.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft