Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 98

August Forel: Az idegrendszer betegségei. Fordította: Peterdi István. Dr. Décsi Imre bevezetésével. 1 képmelléklettel. Bp, Kultúra Könyvkiadó és Nyomda Részvénytársaság. Kartonált papírkötésben
17218.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17219.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

dr. Sós József-dr. Hegedüs András: A gyakorló orvos laboratóriuma. Negyedik átdolgozott kiadás. Bp., 1957, Medicina.
17220.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Őshonos és honosult háziállatfajtáink genetikai sajátosságai. Szerk.: Dr. Csató László. Kozma Sándor fordítása. A Kutatási jelentések sorozat része. Kaposvár, 1986, Mezőgazdasági Főiskola, Kaposvár kiadása. Kiadói papírkötés. Jó állapot. Megjelent 200 példányban. Volt könyvtári példány.
17221.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Ponyi Jenő: A Szántód-Tihany környéki tóvíz élővilága. 1988, Somogy megyei T. idegenforg. H. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
17222.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15

Dr. Kenyeres Balázs: A törvényszéki orvostan tankönyve. A magyar törvényekre való tekintettel. II. rész. Bp., 1926, Universitas. Félvászon kötésben.
17223.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

J. P. Szpangenberg: Egy természetbúvár feljegyzései. Bp., 1953., Művelt Nép. Átkötött félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17224.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szakáll Sándor-Gatter István: Magyarországi ásványfajok. Dedikált példány. Msikolc, 1993, Fair System Kft. Kiadói papírkötésben.
17225.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Strukturwandlungen im nomadisch-bäuerlichen Lebensraum des Orients. Geographische Zeitschrift, Beiheft. Erdkundliches Wissen. Heft 26.a. Wiesbaden, 1970, Franz Steiner Verlag. Német nyelven. Tudományos tanulmányokkal az észak-perzsa türkmén sztyeppéről, Azerbajdzsánban és Beludzsisztánban élő nomádokról földrajzi szempontból. 4 kihajtható táblával, térképekkel, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17226.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17227.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

[Bock, Carl Ernst (1809-1874)] Prof. Dr. C. E. Bock: Bonctani zsebkönyv. Ford.: Schmidt György. Lenhossék József előszavával. Pest, 1862., Trattner-Károlyi, 572 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán sérüléssel, foltos lapokkal.
17228.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Az állatorvoslás története képekben. The History Of Veterinary Profession in Pictures. Összeáll.: Karasszon Dénes. Sajtó alá rendezte: Szieberth István. Ford.: Szieberth Ádám. Bp., én., Alpha Holding. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal. Az összeállító által dedikált!
17229.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft