https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 29

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katonai zseb-lexikon 1939. Szerk.: Zachár Sándor. Bp.,1939, Attila-nyomda, XLVII+679 p. +9 melléklet. Későbbi műbőr kötés, 50. oldalig enyhén foltos lapokkal.
1
16590.

Katonai zseb-lexikon 1939. Szerk.: Zachár Sándor. Bp.,1939, Attila-nyomda, XLVII+679 p. +9 melléklet. Későbbi műbőr kötés, 50. oldalig enyhén foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dr. Németh József: A Fegyver és Gázkészülékgyár 100 éve. (1891-1991.) Bp., 1991., FÉG. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1
16591.

Dr. Németh József: A Fegyver és Gázkészülékgyár 100 éve. (1891-1991.) Bp., 1991., FÉG. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Hardie, Martin / Arthur K. Sabin (Ed.):War Posters. Issued by Belligerent and Neutral Nations 1914-1919. London, 1920. A6C Black. Magyar poszterekkel. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben. Angol nyelven.  / Slightly worn full linen binding. In English language.
1
16592.

Hardie, Martin / Arthur K. Sabin (Ed.):War Posters. Issued by Belligerent and Neutral Nations 1914-1919. London, 1920. A6C Black. Magyar poszterekkel. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben. Angol nyelven. / Slightly worn full linen binding. In English language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vajay Szabolcs: A Johannita rend lovagjai 1854-1987. H.n. 1987. k.n. Kiadói műbőr kötésben, kiadói védőborítóban, enyhén kopottas állapotban
1
16593.

Vajay Szabolcs: A Johannita rend lovagjai 1854-1987. H.n. 1987. k.n. Kiadói műbőr kötésben, kiadói védőborítóban, enyhén kopottas állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Huszár Károly: A magyar nép hősei. Jellemző történetek a világháborúból. Nemess Mihály rajzaival. Bp.,1915., Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító levált. Számozott, 2375. számú példány.
1
16594.

Huszár Károly: A magyar nép hősei. Jellemző történetek a világháborúból. Nemess Mihály rajzaival. Bp.,1915., Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító levált. Számozott, 2375. számú példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp., 1992, Móra. Az 1914. évi kiadás (Bp., Singer és Wolfner) reprintje! Kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval.
1
16595.

Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp., 1992, Móra. Az 1914. évi kiadás (Bp., Singer és Wolfner) reprintje! Kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
9
 
Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. . Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló ajándékozási sorokkal.
1
16596.

Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. . Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló ajándékozási sorokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
14
 
M. Szabó Miklós: A magyar katonai felsőoktatás története 1947-1956. Bp., 2004, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
16597.

M. Szabó Miklós: A magyar katonai felsőoktatás története 1947-1956. Bp., 2004, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Pintér Tamás-Rózsafi János-Stencinger Norbert: Magyar ezredek a Doberdó-fennsík védelmében. Bp.,2009, Hibernia Nova-Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16598.

Pintér Tamás-Rózsafi János-Stencinger Norbert: Magyar ezredek a Doberdó-fennsík védelmében. Bp.,2009, Hibernia Nova-Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kováts Zoltán / Nagy István: Kézi lőfegyverek. Típuskönyv. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. + Kováts Zoltán: Nyílpuska, puska, géppuska. Kiadói kartonálás
1
16599.

Kováts Zoltán / Nagy István: Kézi lőfegyverek. Típuskönyv. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. + Kováts Zoltán: Nyílpuska, puska, géppuska. Kiadói kartonálás

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy János, Dr. Pataki István, Sterl István (szerk.): 20 év a szocializmus és a béke védelmében . Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
1
16600.

Nagy János, Dr. Pataki István, Sterl István (szerk.): 20 év a szocializmus és a béke védelmében . Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dombrády Lóránd, Nagy Gábor (szerk.): Fegyverrel a hazáért. Magyar ellenállási és partizánharcok a második világháború idején. Bp., 1980, Kossuth-Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
1
16601.

Dombrády Lóránd, Nagy Gábor (szerk.): Fegyverrel a hazáért. Magyar ellenállási és partizánharcok a második világháború idején. Bp., 1980, Kossuth-Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz