Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 29

Steve Crawford: Csatahajók és repülőgép-hordozók. Ford.: Veperdi András. Bp.,2000,Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó szennylap hiányos, sérült.
16602.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

16603.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ölvedi Ignác - Száva Péter: A második világháború képei I-II. Bp., 1975, Európa. 2., átdolgozott kiadás. Vászonkötésben, védőborító nélkül.
16604.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kossuth Lajos kapitányai. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus könyvtárából.
16605.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp. 1987, Zrínyi Katonai kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16606.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16607.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után, A béke háborúi II. kötet. Bp., 1938, Franklin. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerinc kissé sérült (ragasztott), borítón tollas névbejegyzéssel, kopottas állapotban.
16608.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Michele Byam: Fegyverek és páncélok. A kézifegyverek története - a kőbaltától a vadnyugati pisztolyokig. Bp., 1992, Park. 2. kiadás. Kiadói vászon kötés, papír védőborítóval.
16609.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16610.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

A II. világháború repülői és légi csatái Black & White Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban.
16611.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16612.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

16613.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft