Nyirádi Szabó Imre: Tábori repülőtér. Bp., 1944, Hárfa Könyvek,(Urbányi-ny.), 254+2 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka! A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott betiltott könyvek listáján! A szerző által aláírt, dátumozott példány.