Bisits Tibor: Légihaderők. Bp., 1940., Szerzői kiadás,(Pápai Ernő-ny.)... https://www.darabanth.com/hu/369-Gyorsarveres/369.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000005/Bisits-Tibor-Legihaderok-Bp-1940-Szerzoi-kiadas-Papai-Erno-ny-288plus16-p-Fekete-fehe~II2142946
2142946
16603
369
3400
Books: Military
Kikiáltási ár:
3 400 Ft 9,21 EUR , 10,63 USD
Leírás: Bisits Tibor: Légihaderők. Bp., 1940., Szerzői kiadás,(Pápai Ernő-ny.), 288+16 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza fűzéssel.
: tánczos_gábor