Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Leírás:

cca 1920-40 A Nagybányai Nemes Nagy család Erdély fejedelme által adományozott nemesi festett címere. Akvarell, papír. Lap bal széle enyhén foltos, rajz ép. Üvegezett fa keretben, hátoldalán feliratozott, 23x19,5 cm. Heraldikai érdekesség és ritkaság, egyedi darab!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor