cca 1920-40 A Lisznyai Szabó család Erdély fejedelme által adományozott főnemesi festett címere. Akvarell, papírra kasírozva. Lap alja enyhén foltos, rajz ép. Üvegezett, enyhén sérült régi fa keretben, hátoldalán feliratozott, 19x12 cm. Heraldikai érdekesség és ritkaság, egyedi darab!