https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 114

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst(Ag) rózsás kanál + 6 db kiskanál, jelzett, nettó: 136 g
1
19108.

Ezüst(Ag) rózsás kanál + 6 db kiskanál, jelzett, nettó: 136 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzett (Ag) ezüst lovaglópálca. Bambusz, ezüst fejjel. 77 cm
1
19109.

Jelzett (Ag) ezüst lovaglópálca. Bambusz, ezüst fejjel. 77 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jelzett (Ag) ezüst sétapálca. Bambusz, ezüst fejjel. 77 cm
1
19110.

Jelzett (Ag) ezüst sétapálca. Bambusz, ezüst fejjel. 77 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst fejes sétabot, sétapálca. Jelzett. 91 cm
1
19111.

Ezüst fejes sétabot, sétapálca. Jelzett. 91 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
4
 
XIX. sz. Ezüst tejforraló edény fa fogantyúval. Francia. Jelzett. / XIXth century: French silver milk boiling pot.Hallmarked.  d:17,5 cm 410 g
1
19112.

XIX. sz. Ezüst tejforraló edény fa fogantyúval. Francia. Jelzett. / XIXth century: French silver milk boiling pot.Hallmarked. d:17,5 cm 410 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Art deco ezüst (Ag) tálca. Jelzett. 16,5x38 cm, 458 g
1
19113.

Art deco ezüst (Ag) tálca. Jelzett. 16,5x38 cm, 458 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
6
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz