Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1960346
19108
367
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás kanál + 6 db kiskanál, jelzett, nettó: 136 g 2124330
19109
367
11000
Jewellery
Jelzett (Ag) ezüst lovaglópálca. Bambusz, ezüst fejjel. 77 cm 2124275
19110
367
Jewellery
Jelzett (Ag) ezüst sétapálca. Bambusz, ezüst fejjel. 77 cm 2127196
19111
367
Jewellery
Ezüst fejes sétabot, sétapálca. Jelzett. 91 cm 1948355
19112
367
100000
Jewellery
XIX. sz. Ezüst tejforraló edény fa fogantyúval. Francia. Jelzett. / XIXth century: French silver milk boiling pot.Hallmarked. d:17,5 cm 410 g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2132005
19113
367
50000
Jewellery
Art deco ezüst (Ag) tálca. Jelzett. 16,5x38 cm, 458 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft