https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 114

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc köves szív medállal, jelzett, h: 70 cm, 2,8×1,8 cm, bruttó: 7,5 g
1
19096.

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc köves szív medállal, jelzett, h: 70 cm, 2,8×1,8 cm, bruttó: 7,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Ezüst(Ag) áttört süteményes lapát, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 39,5 g
1
19097.

Ezüst(Ag) áttört süteményes lapát, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 39,5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) köves csillagvirág karkötő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 4,8 g
1
19098.

Ezüst(Ag) köves csillagvirág karkötő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 4,8 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst (Ag) töltő ceruza, kopott zománc díszítéssel, h:12 cm, bruttó:15 g
1
19099.

Ezüst (Ag) töltő ceruza, kopott zománc díszítéssel, h:12 cm, bruttó:15 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) telefon, jelzett, m: 4,5 cm, nettó 21,6 g
1
19100.

Ezüst (Ag.) telefon, jelzett, m: 4,5 cm, nettó 21,6 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) karkötő, charmokkal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 17,8 g
1
19101.

Ezüst(Ag) karkötő, charmokkal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 17,8 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) díszes keleti függő, kő berakásokkal, jelzés nélkül, d: 6 cm, bruttó 15,9 g
1
19102.

Ezüst (Ag.) díszes keleti függő, kő berakásokkal, jelzés nélkül, d: 6 cm, bruttó 15,9 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
EUR
,
26,56
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) áttört ovális füles ékszertálka, jelzett, 14,5×9,3 cm, nettó: 52,7 g
1
19103.

Ezüst(Ag) áttört ovális füles ékszertálka, jelzett, 14,5×9,3 cm, nettó: 52,7 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Borostyán bross ezüst szerelékkel 6 cm
1
19104.

Borostyán bross ezüst szerelékkel 6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst(Ag) medál, jelzés nélkül, nettó: 0,5 g
1
19105.

Ezüst(Ag) medál, jelzés nélkül, nettó: 0,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) fűszertartó, párban, jelzett, 9×8 cm, nettó: 142,9 g
1
19106.

Ezüst(Ag) fűszertartó, párban, jelzett, 9×8 cm, nettó: 142,9 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
30
 
Ezüst(Ag) nyaklánc gyöngyökkel, markazittal, jelzett, h: 37 cm, bruttó: 24,8 g
1
19107.

Ezüst(Ag) nyaklánc gyöngyökkel, markazittal, jelzett, h: 37 cm, bruttó: 24,8 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
22
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz