Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 288

Olasz-magyar arcképek. Bp., 1928. Egészvászon kötés, hiányos címlap és előszó.
17561.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17562.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

17563.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17564.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17565.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17566.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17567.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lányi Sarolta: Őszi kert. DEDIKÁLT! Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17568.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Széchényi György - Töttösy Ernő: Ítélet földje. München, Amerikai Magyar Kiadó. Töttösy Ernő által DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kissé kopottas állapotban.
17569.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Fekete Gyula: Csördülő ég. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17570.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Mesterházi Lajos: Férfikor. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói, kissé foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
17571.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Abody Béla: Párbeszéd a Szenttel. DEDIKÁLT! 1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17572.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft