Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 288

10 db vegyes könyv és nyomtatvány. Zsebatlasz, iskolai értesítők mezőgazda könyv, egyéb.
17585.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ignácz Rózsa: Rézpénz. Bp., é.n. Harmónia. Festett egészvászon kötésben, laza fűzéssel
17586.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tower Vilmos: Szerzetesnők illemkönyve. Bp., 1941. Szent István Társulat.
17587.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wass Albert 2 műve:   Valaki tévedett. Elbeszélések 1945-1950. Pomáz,2000,Kráter.    A kastély árnyékában. Wass Albert életmű-sorozat. Marosvásárhely, én., Mentor. Kiadói papírkötés.
17588.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Mészöly Miklós: Színházon kívül. Pécs, 2010, Jelenkor Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17589.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Magyar kereskedelmi levelezés. Szerk.: Krisch Jenő - Thurzó Nagy Árpád. 2. rész. Bp., [1929], Révai. Papírkötésben, jó állapotban.
17590.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Burget Lajos: Retró szótár. Korfestő szavak a második világháborútúl a rendszerváltásig. Bp., 2008, Tinta. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17591.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Tapasztalatok. Bp.,(1911),Singer és Wolfner(Márkus Samu-ny.),135+1 p. Negyedik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval.
17592.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A pesti úr. Bp.,(1906),Singer és Wolfner(Márkus Samu-ny.),159+1 p. Harmadik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17593.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2 könyv: G. K Chesterton: Igazságot! (Orthodoxy) Bp., é.n. Szent István. + Kunszery Gyula. Fanyar mosoly. Bp., 1947. Szerzői. Javított papírborítóval.
17594.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Somlyó György: Jegenyék a parton. DEDIKÁLT! Bp., 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17595.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Nemes Zoltánné-Gálffy Mózes-Márton Gyula: Torjai szójegyzék. Sepsiszentgyörgy, 1974, Sepsiszentgyörgyi Megyei Múzeum. Kiadói papírkötés.
17596.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft