Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 288

Paulo Coelho: Az alkimista. Fordította: Simkó György, Piros Ákos. Bp.,2007,Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés.
17549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gergely Sándor: Hidat vernek. Bp., 1927, szerzői. Sérült gerincű papírkötésben.
17551.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Verne Gyula: A tizenötéves kapitány. Fordította: Adorján Andor. Geiger Richárd rajzaival. Bp.,é.n., Forrás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17552.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17553.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Schack Béláné: Azokkal, akik sírnak. Bp., 1916, Hornyánszky. Papírkötésben, jó állapotban.
17554.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17555.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Axel Munthie: San Michele I-II. kötet. Bp.,1932,Káldor. Kiadói illusztrált papírkötésben.
17556.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17557.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kiss János: A bábjátékos munkájáról. Bp., 1952, Művelt Nép. Megjelent 1500 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
17558.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Váth János: Pannontenger csillaga. Szombathely, [1917], Nemzedékek Irodalmi Vállalat. A szerző dedikációjával! Sérült, tűzött papírkötésben.
17559.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Plutarchos: Párhuzamos életrajzok. IV. kötet. Fordította: Dr. Kacskovics Kálmán. Bp., 1900, Pallas-ny., 543 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal és előzéklappal, volt könyvtári példány.
17560.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft