Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1974108
11048
347
Antique
Alpakka kínáló, jelzett, eredeti üvegbetéttel (rajta kis hibával, karcolásnyomokkal), m: 15 cm 1948332
11049
347
30000
Antique
Kínai, sárkány figurás Clouson rekeszzománccal díszített fém tálka. Sérült a zománc. / Chinese enameled copper bowl with dragon figure. d:10, m: 11 cm 1941698
11050
347
Antique
Réz vajtartó, ezüstözött, bárány figurával. Üveg nélkül. 22 cm 1948365
11051
347
Antique
Engl blok zinn. Jelzett ón tányér. 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft