Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1970817
11024
347
Antique
Szaru fésű, ezüst(Ag) rátéttel, jelzett, gyöngyház tokkal, 3,5×11 cm 1939365
11025
347
34000
Antique
XX. század eleje harcos necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 5 cm 1939370
11026
347
28000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm 1878252
11027
347
4800
Antique
XX.sz.e eszkimó, csont, jelzés nélkül, jó állapotban, m: 6,5 cm 1878346
11028
347
26000
Antique
XX. század. eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm 1939355
11029
347
28000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm 1939373
11030
347
28000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzett, m: 4,5 cm 1939351
11031
347
28000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm 1969175
11032
347
7500
Antique
Aranyozott ezüst(Ag) függő, réz csüngőkkel, kövekkel díszítve, h: 4,5 cm 1939842
11033
347
Antique
Faragott elefántcsont elefánt, jelzés nélkül, 2×3 cm 1939353
11034
347
28000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3,5 cm 1795756
11035
347
Antique
Áttört fém szelence, gazdagon díszített.8x6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft