https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 203

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag.) tárgyak, sérültek, közte három antik ezüst, összesen: 5 db, nettó: 710 g
1
19193.

Ezüst (Ag.) tárgyak, sérültek, közte három antik ezüst, összesen: 5 db, nettó: 710 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
EUR
,
375,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS),  kis hibákkal,  m:28 cm, nettó:429 g
1
19194.

Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS), kis hibákkal, m:28 cm, nettó:429 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB),  kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm
1
19195.

Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB), kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) fűszertartó, üveg betéttel, kiskanállal, jelzettek, bruttó 71,7 g
1
19196.

Ezüst (Ag.) fűszertartó, üveg betéttel, kiskanállal, jelzettek, bruttó 71,7 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst Iráni tejkiöntő és cukortartó 900-as ezüst, perzsa mintával, jelzett. 112 g d:8 cm, m:8 cm
1
19197.

Ezüst Iráni tejkiöntő és cukortartó 900-as ezüst, perzsa mintával, jelzett. 112 g d:8 cm, m:8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst pipere készlet. Kézitükör 25 cm, két kefe. Monogramos, jelzett.
1
19198.

Ezüst pipere készlet. Kézitükör 25 cm, két kefe. Monogramos, jelzett.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst szószos edény. Jelzett, 171 g. 13x19cm
1
19199.

Ezüst szószos edény. Jelzett, 171 g. 13x19cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gazdagon díszített, áttört ezüst fűszertartó metszett üveggel. Jelzett. nettó 50 g. 9 cm
1
19200.

Gazdagon díszített, áttört ezüst fűszertartó metszett üveggel. Jelzett. nettó 50 g. 9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst váza kis horpadással, súlyozott. Jelzett. Br: 179 g 21 cm
1
19201.

Ezüst váza kis horpadással, súlyozott. Jelzett. Br: 179 g 21 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Ezüst gyertyatartó perzsa mintával, jelzett. 172g  11 cm
1
19202.

Ezüst gyertyatartó perzsa mintával, jelzett. 172g 11 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik ezüst (Ag.) tál, jelzett, apró horpadással, m:8 cm, d:16,5 cm nettó:439 g
1
19203.

Antik ezüst (Ag.) tál, jelzett, apró horpadással, m:8 cm, d:16,5 cm nettó:439 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz