Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 203

Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett (925), nettó:4,5 g, h:17 cm
19168.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Pandora ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h:18,5 cm, nettó: 13,2  g
19169.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Ezüst (Ag.) medál, jelzett (925), nettó:3,1 g
19170.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst(Ag) rózsaszín köves fülbevalópár, jelzett, 0,6×0,6 cm, bruttó: 1,1 g
19171.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15

Aranyozott ezüst (Ag.) Pandora  gyűrű, jelzett, méret:53, bruttó:4 g
19172.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst(Ag) monogramos cigarettatárca, jelzett, 7,5×8,5×1,2 cm, nettó: 81,2 g
19173.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst(Ag) gyűrű tigrisszem kővel, jelzett, állítható méret, bruttó: 7,4 g
19174.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15

Ezüst pépes ételekhez tolókanál, Jelzett. 23 g, 10 cm
19175.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc markazitos függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 10,1 g
19176.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
13

19177.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ezüst boros palack alátét rózsa díszítéssel Jelzett. 93 g, d:9,5 cm
19178.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm
19179.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft