Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1928320
19168
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett (925), nettó:4,5 g, h:17 cm 1928583
19169
346
11000
Jewellery
Pandora ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h:18,5 cm, nettó: 13,2 g 1928292
19170
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál, jelzett (925), nettó:3,1 g 1933456
19171
346
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsaszín köves fülbevalópár, jelzett, 0,6×0,6 cm, bruttó: 1,1 g 1929743
19172
346
5500
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) Pandora gyűrű, jelzett, méret:53, bruttó:4 g 1870915
19173
346
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos cigarettatárca, jelzett, 7,5×8,5×1,2 cm, nettó: 81,2 g 1967120
19174
346
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű tigrisszem kővel, jelzett, állítható méret, bruttó: 7,4 g 1966009
19175
346
Jewellery
Ezüst pépes ételekhez tolókanál, Jelzett. 23 g, 10 cm 1967226
19176
346
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc markazitos függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 10,1 g 1870999
19177
346
36000
Jewellery
Arany (Au) 14K Edwin női óra, másodpercmutatóval, jelzett, működik, tokon kis sérüléssel, d: 2,2 cm, bruttó: 8,4 g 1966012
19178
346
15000
Jewellery
Ezüst boros palack alátét rózsa díszítéssel Jelzett. 93 g, d:9,5 cm 1962318
19179
346
Jewellery
Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft