Könyvek: Vallás

Tételek száma: 50

Dr. Dudek János: A keresztyén vallás apológiája. Bp.,1893, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal, kijáró lapokkal.
17428.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Képek a Jézustársaság történetéből. A Jezsuita Rend 400 éves jubileuma alkalmából. Összeállította: Bangha Béla. Bp., 1940, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
17429.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Liu Csen-Jing: A mennyei ember. Paul Hattaway közreműködésével. Fordította: Petrőcz Katalin. Bp.,2005, Új Spirit. Kiadói papírkötés.
17430.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Blazovich Jákó: A nagy Szfinx. Újkori emberarcok. Bp.,1936, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17431.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bedeő Pál: Szentek élete. Pozsony, 1847. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Szép állapotban-
17432.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

4 kötet a Magyar ritkaságok sorozatból
17433.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Lénárd Jenő: Dhammó. II. kötet: A negyedik alapigazság. Adalékok a buddhismus fejlődésének történetéhez. Buddhista modernizmus. Bp.,1913,[Franklin-Társulat], 357 p. Kiadói félvászon-kötés, fakó gerinccel.
17434.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

17435.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17436.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17437.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17438.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zigány Miklós-Fényi András: XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: - - és - -.Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő, 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Negyedik kiadás. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászon-kötésben, laza, kissé sérült fűzéssel.
17439.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft