https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 50

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. Bp., (1933), Szent István Társulat, Stephaneum ny. 202 p.+ 16 sztl. lev., fényképekkel. Kiadói egészvászon kötésben.
1
17416.

Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. Bp., (1933), Szent István Társulat, Stephaneum ny. 202 p.+ 16 sztl. lev., fényképekkel. Kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.
1
17417.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.
1
17418.

P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbrener Ker. János. Egészvászon kötésben.
1
17419.

2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbrener Ker. János. Egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Egyháztörténet. II. évf. 1-2. füzet.1944 január-junius. Révész Imre közreműködésével szerkeszti Esze Tamás és Harsányi András. Bp., 1944, Attila-nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
1
17420.

Egyháztörténet. II. évf. 1-2. füzet.1944 január-junius. Révész Imre közreműködésével szerkeszti Esze Tamás és Harsányi András. Bp., 1944, Attila-nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Révész Imre: "Akikre nem volt méltó a világ." Képek a keresztyénség történetéből. Erdélyi Református Egyházi Könyvtár I. Cluj (Kolozsvár), 1921, Minerva. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval, felvágatlan példány.
1
17421.

Révész Imre: "Akikre nem volt méltó a világ." Képek a keresztyénség történetéből. Erdélyi Református Egyházi Könyvtár I. Cluj (Kolozsvár), 1921, Minerva. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval, felvágatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.
1
17422.

Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Kosztolányi István: Így szólott az úr. I-II. kötet. Ószövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához.  A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. Bp.,1942,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet papírborítóján kis szakadások, de alapvetően jó állapotban.
1
17423.

Dr. Kosztolányi István: Így szólott az úr. I-II. kötet. Ószövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához. A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. Bp.,1942,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet papírborítóján kis szakadások, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Kosztolányi István: Így szeretett az isten... A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta.   I. kötet: Újszövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához.   II. kötet: Isten levelei az emberekhez. Bevezetésül az újszövetségi oktatókönyvek és a jelenések könyvének olvasásához.   Bp.,1944-1946,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötés.
1
17424.

Dr. Kosztolányi István: Így szeretett az isten... A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. I. kötet: Újszövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához. II. kötet: Isten levelei az emberekhez. Bevezetésül az újszövetségi oktatókönyvek és a jelenések könyvének olvasásához. Bp.,1944-1946,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
1
17425.

Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.
1
17426.

Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Bottyán János életművének bibliográfiája. Összeállította és a bevezetőt írta: Király László.  Bp.,1985, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
17427.

Dr. Bottyán János életművének bibliográfiája. Összeállította és a bevezetőt írta: Király László. Bp.,1985, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz