Könyvek: Vallás

Tételek száma: 50

Szentírási szakaszok, melyek az Anyaszentegyház köz-Istentiszteletén olvastatnak. Eger, 1868, Lyceum. Sérült bőrkötésben.
17404.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1923, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, az ószövetség címlapja, és az első 4 lap hiányzik, rossz állapotban.
17405.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17406.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17407.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ézsaiás Erzsébet: A hit pajzsa. Olofsson Placid atya élete. Bp., 2004, Papirusz Book. 2. kiadás. Kiadói papírkötés. Placid atya (1917-2016) és Ézsaiás Erzsébet által dedikált példány.
17408.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17409.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17410.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Öreg diák visszanéz... Szerk.: Dr. György Lajos. Kolozsvár, 1926, Minerva. Átkötött félvászon-kötés, foltos.   Kulcsár Ilona: Krisztus király. Szeretet Könyvei VI. Vác, 1938, Pestvidéki Nyomda.   Az áldozatos lelkek iskolája. Korda Könyvek 17. Bp.,1928, Korda Rt.  Valamint 4 vallási témájú képeslap, közte egy XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapesten képeslappal.
17411.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17412.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17413.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

17414.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17415.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft