Könyvek: Történelem

Tételek száma: 161

Longhena, Maria: Az ősi Mexikó. Bp., 1998, Officina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15810.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Letűnt civilizációk nyomában. Szerk.: Bourbon, Fabio - De Fabianis, Valeria Manfert. Bp., 1998, Alexandra. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15811.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Reprint kiadás! Bp., 1984, ÁKV. Kiadói modern műbőrkötésben.
15812.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15813.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Az ezeréves Magyarország és a milleniumi kiállítás. Szerk.: Piványi Ernő et al. Bp.,(1990), Téka. Számos érdekes képpel és illusztrációval, magyar, angol, német, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 1896-os Kunosy Vilmos és Fia könyv reprint kiadása!
15814.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

15815.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Karsai Elek: A berchtesgadeni sasfészektől a berlini bunkerig.  (Fejezetek a második világháború történetéből.) Bp.,1961, Táncsics. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző, Karsai Elek (1922-1986) történész által dedikált.
15816.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Politikai Magyarország. I-III. kötet.  Szerk.: Szász József. Bp., 1912-1913, Anonymus Történelmi Könyvkiadó Vállalat. Szövegközti képekkel és egészoldalas táblákkal illusztrálva. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerincekkel, könyvtári címkékkel, de belül jó állapotban.
15817.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

John Gallagher: Gésák. Fordította: Antóni Csaba. Bp.,2005, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15818.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

15819.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15820.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft