Könyvek: Történelem

Tételek száma: 161

Botta Dénes Püspöky István Vertel Beatrix: A névjegy története. Bp., 2005. Medicina Könyvkiadó Zrt., Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
15784.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ipolyi Arnold: Magyar mythologia 1-2. köt. egybe kötve. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés és kiadói egészvászon kötés, Hasonmás kiadás
15785.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Eckhart Ferenc: A magyar közgazdaság száz éve 1841-1941. Bp., 1941, Posner. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15786.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Botos László (szerk.): Magyarságtudományi Tanulmányok. Budapest, 2008, HUN-idea Szellemi Hagyományőrző Műhely. Kiadói kemény papírkötés, kiadói, kissé piszkos papírborítóban, fekete-fehér illusztrációkkal. Csajághy György, Cser Ferenc, Darai Lajos, Érdy Miklós, Harangozó Imre, Molnár V. József, Obrusánszky Borbála, Poór Miklós és mások tanulmányaiva.
15787.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

15788.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15789.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

15790.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15791.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Macaulay: Ánglia története II. Jakab trónralépte óta. Forditotta Csengery Antal - Zichy Antal. Második, átnézett kiadás. I-V. kötet, a VI. kötet hiányzik. Bp, 1875-1877, MTA. Egységes, kiadói zöld vászonkötésben,
15792.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15793.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Pesty Frigyes: Az eltünt régi vármegyék I-II. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat-Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés. Reprint kiadás. Szép állapotban.
15794.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15795.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft