Könyvek: Történelem

Tételek száma: 161

15821.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Labirintus sorozat 7 kötete:   Benda Kálmán: Erdély végzetes asszonya.  Péter Katalin: A csejtei várűrnő.  Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen.  Hóvári János: A hűtlen Dobó.  Szakály Ferenc: Vesztőhely az út porában.  Trócsányi Zsolt: Wesselényi Miklós hűtlenségi pere.  Szabad György: Miért halt meg Teleki László?   Bp.,1985-1987, Helikon. Kiadói papírkötésben.
15822.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

15823.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15824.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15825.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

15826.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gereben Ágnes: Beszélgetések a Gulagról. Bp.,2008,Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15827.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Magyar História 3 kötet:  Kristó Gyula: Kristó Gyula: Az aranybullák évszázada. (2. kiadás.) Kulcsár Péter: A Jagelló-kor.  Teke Zsuzsa: Hunyadi János és kora. Bp., 1980-1981, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15828.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15829.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Takáts Sándor: Régi idők, régi emberek. Bp.,[1930], Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett egészvászon sorozatkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
15830.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Johan Huizinga: A középkor alkonya. Az élet, a gondolkodás és a művészet formái Franciaországban és Németalföldön a XIV. és XV. században. Fordította Szerb Antal. Pro Memoria. Bp.,1979, Európa. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a borító egyik sarkán apró gyűrődéssel.
15831.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Nemeskürty István: A bibliai örökség. A magyar küldetéstudat története. Bp.,1991, Szabad Tér. Kiadói kemény-kötés.
15832.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft