Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 79
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1955320
19048
345
9500
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr hintaszék, jelzett, m: 3,5 cm, nettó: 16,6 g 1955261
19049
345
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, nettó: 2,9 g 1955225
19050
345
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora charm, 4 db, jelzett, bruttó: 9,1 g 1955331
19051
345
30000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr lovashintó, jelzés nélkül, h: 9,5 cm, nettó: 47,7 g 1955315
19052
345
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 3,5 cm, nettó: 9,7 g 1955268
19053
345
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, aranyozott díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4 g 1955337
19054
345
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr golfütő + sapka, jelzett, h: 5,5 cm, nettó: 6,4 g 1955346
19055
345
Jewellery
Ezüst(Ag) medál apró kövekkel, jelzett, 5,5×4 cm, bruttó: 8,4 g 1955352
19056
345
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis Pandora fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,9 g 1955355
19057
345
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr íj, jelzett, h: 8 cm, nettó: 12,7 g 1955359
19058
345
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás bross, jelzett, fém tűvel, h: 3,5 cm, bruttó: 5,1 g 1955373
19059
345
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt medál, apró kövekkel, jelzés nélkül, 5×2,5 cm, bruttó: 8 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft