Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 79

Ezüst(Ag) masnis Pandora klip, 2 db, jelzett, bruttó: 5,2 g
19060.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Ezüst(Ag) köves Pandora klip, 2 db, jelzett, bruttó: 4,2 g
19061.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Ezüst(Ag) lánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 5,1 g + szív alakú medál
19062.

Kikiáltási ár:
800 Ft
18

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3 cm, nettó: 7,8 g
19063.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst pipere púderes készlet 7x6 cm br 68 g
19064.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst tortalapát rózsás díszítéssel. Jelzett. / Silver tarte spoon 34,5 g
19065.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, nettó: 25,8 g
19066.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag.) kis lábas kínálótál, jelzett, mesterjeggyel  (I.R.), poncolt, apró horpadással, 25×16,5 cm, nettó:315 g
19067.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst (Ag.) kis merőkanál, jelzett, mesterjeggyel (B.U.)  apró horpadással, h:21,5 cm, nettó:63 g
19068.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel (B.U.)  horpadásokkal, h:28,5 cm, nettó:141 g
19069.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst (Ag.) levélformájú tálka, jelzett, 14×16 cm, nettó:64 g
19070.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

19071.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft