Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 79

Ezüst(Ag) tízsoros nyakék, jelzett, h: 45 cm, nettó: 30,4 g
19024.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) áttört legyezős gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 3,9 g
19025.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) mintás karperec, biztonsági zárral, jelzett, 6,8×5,8 cm, nettó: 10,3 g
19026.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) karikás-köves nyakék, jelzett, h: 46 cm, nettó: 10,7 g
19027.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) masszív karperec, jelzett, 8×7,2 cm, nettó: 26,6 g
19028.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) kerek, csavart hamutartó, jelzett, d: 10 cm, nettó: 45,7 g
19029.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, gránát kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,6 g
19030.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

Ezüst(Ag) mintás fülbevalópár, jelzett, 2,1×1 cm, nettó: 4,8 g
19031.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
22

19032.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) lapos mintás kígyó, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 8 g
19033.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst(Ag) miniatűr babacipő, jelzett, sérült zománc díszítéssel, h: 4,5 cm, bruttó: 18,2 g
19034.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Ezüst(Ag) Pandora charm, 5 db, jelzett, bruttó: 9,3 g
19035.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft