Könyvek: Militária - Katonaság Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1897781
16612
340
Books: Military
Dr. Richard Krueger: Amtliches Unterrichtsbuch über Erste Hilfe. Berlin, 1942, Deutschen Roten Kreuzes. Német nyelvű első segélykönyv. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1909614
16613
340
Books: Military
Vegyes könyvtétel, 2 db: Adolf Galland: 104 Légigyőzelmem. Elsők és utolsók. Fordította Tobak Tibor, Cserny Miklós. Bp.,1991, Aero és Rádió Kft. Kiadói papírkötés. Nyikolaj Csukovszkij: A balti égbolt. Fordította: Radó György. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1856873
16614
340
Books: Military
Stoffa Pál: Menekülés öt világrészen át. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, címlaphiánnyal. 1816100
16615
340
Books: Military
Marshall tábornagy: így győztünk... Fordította Éber Ernő. Bp., (1945) Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 1896101
16616
340
Books: Military
Gyenes István: Hitler vérebei. Magyar Téka. A borító Szász Pál munkája. Bp., (1945),Forrás-nyomda, 80 p. Kiadói papírkötés, szép állapotban. 1788674
16617
340
Books: Military
Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013 1885738
16618
340
Books: Military
Pándy Kálmán: A tehetségek megvédéséről. A szeszes italokról Leventéknek. Bp., 1927. Szerzői 24p. 1830793
16619
340
Books: Military
Bimbó József: A légierő a háborúkban. Bp.,1973, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft