Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 20

Felső-Eőri Cseresnyés Zoltán: A kardpárbaj veszélytelen kimenetele és annak eshetőségei. Bp., 1901, Athenaeum, XV+112+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
16600.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

16601.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

16602.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Borsányi Julián: A magyar tragédia kassai nyitánya. Az 1941. június 26-i bombatámadás dokumentációja. Studia Hungarica 28. München, 1985, Kerék-könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16603.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig Bp., [1934],Szerzői kiadása,(Tolnai-Viktoria-ny.),320+320 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
16604.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

16605.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

16606.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Daniel Manana Laino: Harc a Falkland- (Malvin-) szigetekért. 1982. Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16607.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Angol-magyar katonai tanszótár. Összeállította: Horváth József. hn.,é.n.,k.n., 166 p. Egészvászon-kötésben.
16608.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16609.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

16610.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Stark Tamás: Hadak útján. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Bp., 1991, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16611.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft