https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 189

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1929 Debrecen, Bethlen Gábor centenáriumi ünnepség tiszteletbeli rendezői felkérés. Sorszámozott de nem névre szóló
1
12691.

1929 Debrecen, Bethlen Gábor centenáriumi ünnepség tiszteletbeli rendezői felkérés. Sorszámozott de nem névre szóló

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1929 Thomas Edison nyomtatott üdvözlőkártyája, borítékkal
1
12692.

1929 Thomas Edison nyomtatott üdvözlőkártyája, borítékkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1929 Jászjákóhalma, Kiskunmajsa dr. Borbényi Olivér orvos, röntgen készülék vásárlással kapcsolatos három dossziéja. (levelezés, fényképes műszaki leírások, reklám kiadványok, egyebek)
1
12693.

1929 Jászjákóhalma, Kiskunmajsa dr. Borbényi Olivér orvos, röntgen készülék vásárlással kapcsolatos három dossziéja. (levelezés, fényképes műszaki leírások, reklám kiadványok, egyebek)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1929 A Levente c. újság  VIII. évfolyam összes száma korabeli aranyozott egészvászon kötésbe kötve 3. A leventeparancsnokok, leventeoktatók és leventeifjúvezetők hivatalos lapja
1
12694.

1929 A Levente c. újság VIII. évfolyam összes száma korabeli aranyozott egészvászon kötésbe kötve 3. A leventeparancsnokok, leventeoktatók és leventeifjúvezetők hivatalos lapja

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930-1940 a Gazdatisztek lapja kb. 70 lapszáma, érdekes írásokkal
1
12695.

cca 1930-1940 a Gazdatisztek lapja kb. 70 lapszáma, érdekes írásokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
6
 
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
1
12696.

cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 16 db névjegy, számos egyező darabbal
1
12697.

cca 1930 16 db névjegy, számos egyező darabbal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 Használatlan Pataki-féle képes tanórarend, hazafias szövegekkel és ábrákkal, 5 db
1
12698.

cca 1930 Használatlan Pataki-féle képes tanórarend, hazafias szövegekkel és ábrákkal, 5 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.
1
12699.

cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 2 egy jeggyel a Balatonon, IBUSZ prospektus
1
12700.

cca 1930 2 egy jeggyel a Balatonon, IBUSZ prospektus

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1930 Hévíz, gyógyhely és gyógyfürdő képes ismertető prospektus
1
12701.

cca 1930 Hévíz, gyógyhely és gyógyfürdő képes ismertető prospektus

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 A Spolarich Étterem díszes étlapja, gépelt szöveggel, Kónya Zoltán által tervezett, szakadásokkal
1
12702.

cca 1930 A Spolarich Étterem díszes étlapja, gépelt szöveggel, Kónya Zoltán által tervezett, szakadásokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
3
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz