1939 A Széchenyi Juventus Footbal Club "Svábhegyi Polgárok" Takarékasztaltársasága által rendezett sportbál meghívója, annak programjával és a focicsapat fényképével
1939 Budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Almanachja fennállásának 304. tanévében az MCMXXXVIII-MCMXXXIX. tanévére. Bp.,1939, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Átkötött papírkötés, az átkötéskor az eredeti papírborítót felhasználták, foltos borítóval, sérült címlappal.
cca 1940 Kner-karikatúrák, h. n., é. n., különféle ismert személyek karikatúrái: Botyánszky János (1894-1976) evangélikus esperes, Koltay Pál (1896-1969) méhész, Jánossy Gyula (1883-?) polgármester, Tamássy Károly (1806-1885) gyógyszerész, Willenthal Jenő (?-?) a Csaba mozgó igazgatója, Gally Géza (?-?) népjóléti tanácsnok, stb., albumba kötve
1941 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 53. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1941, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.