Nyomtatványok

Tételek száma: 189

1939 Dr. Wander gyógyszer és tápszergyár rt. zsebnaptára.
12739.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1939 A Széchenyi Juventus Footbal Club "Svábhegyi Polgárok" Takarékasztaltársasága által rendezett sportbál meghívója, annak programjával és a focicsapat fényképével
12740.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1939 Búvár folyóirat. V. fél évfolyam 7-12. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.
12741.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1939 Komárom Vármegye Hivatalos Lapja. Szerk.: Dr. Boncz Nándor. XXXVII. évf. 1-51. szám. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötés, 4 oldal kijár.
12742.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1939 Budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Almanachja fennállásának 304. tanévében az MCMXXXVIII-MCMXXXIX. tanévére. Bp.,1939, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Átkötött papírkötés, az átkötéskor az eredeti papírborítót felhasználták, foltos borítóval, sérült címlappal.
12743.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

cca 1940 9 db M. kir. Posta dísztávirat
12744.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1940 Molnár János: Rádió-káté. Kihajtható, regiszteres nyomtatvány rádió vásárláshoz
12745.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1940 Kner-karikatúrák, h. n., é. n., különféle ismert személyek karikatúrái: Botyánszky János (1894-1976) evangélikus esperes, Koltay Pál (1896-1969) méhész, Jánossy Gyula (1883-?) polgármester, Tamássy Károly (1806-1885) gyógyszerész, Willenthal Jenő (?-?) a Csaba mozgó igazgatója, Gally Géza (?-?) népjóléti tanácsnok, stb., albumba kötve
12746.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1940 Debrecen Hortobágy képes idegenforgalmi füzet 16p.
12747.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1941 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 53. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1941, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
12748.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. Illusztrált kiadói papírkötésben, 96-100 oldalak hiányoznak.
12749.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12750.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft