Nyomtatványok

Tételek száma: 189

12666.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12667.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

12668.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1917 Vasárnapi könyv. II. félév. Bp., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kissé sérült félvászon-kötés. Benne az első világháborút érintő fotókkal, írásokkal is.
12669.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1918 Arad, Értesítés az Aradi Vadászegylet évi közgyűlésének fontosabb határozatairól
12670.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. /  Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.
12671.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1919 A Tanácsköztársaság hivatalos lap 1.és 32. száma
12672.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20

1919 A Vörös Újság, a Magyarországi Szocialista Párt Délutáni Hivatalos Lapja 5 db száma
12673.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11

1919 A Budapesti Közlöny 69. száma, rendkívüli kiadás
12674.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1919 A Vörös Katona, a Vörös Hadsereg Lapja I. évfolyamának 3 db száma
12675.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16

cca 1920-1940 Török, korabeli színészeket ábrázoló cigarettakártyák, hozzátartozó albumban
12676.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1920-1940 Nyomtatvány tétel. benne többidegenforgalmi és turistasággal kapcsolatos nyomtatvány, reklámfüzet
12677.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft