1894 Erdészeti statisztika. hn.,1894, nyn., 233+2+133+3 p. Aranyozott ... https://www.darabanth.com/hu/32-Nagyaukcio/32.1/Konyvek/Konyvek-Vadaszat~13382/1894-Erdeszeti-statisztika-hn-1894-nyn-233plus2plus133plus3-p-Aranyozott-gerincu-egeszvaszon-kote~II1998507
1998507
15185
32
Books: Hunting
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,10 EUR , 31,25 USD
Leírás: 1894 Erdészeti statisztika. hn.,1894, nyn., 233+2+133+3 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, belül jó állapotban.
Stencilezéssel sokszorosított selmecbányai erdészeti jegyzet. A borító gerincének alján: Pauer Jenő (1875-?.)
: tánczos_gábor