Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 12

Széchenyi Zsigmond: Hengergő homok. Vadászexpedíció a lybiai sivatagba. Bp.,(1936), Szerzői, (Athenaeum-ny.), 135 p. + 20 t. (Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+ 2 térkép. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, a papír védőborító hiányos. A szerző, Széchényi Zsigmond (1898-1967) író, utazó, vadász által dedikált, dátumozott (1950.) példány./ Singed by the author.
15180.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortüzek.Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Dedikált, Gosztonyi Géza (1908-1988) fővadásznak.  Budapest, 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó, 281 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói, szakadozott papírborítóban./Singed by the author.
15181.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
22

Széchenyi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznapló-kivonatok. 1932-1933, 1933-1934. Bp., 1944, Szerzői kiadás, (Athenaeum-ny.), 216+2 p.+35 t.(Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+1 térkép. Második, javított kiadás. Későbbi, Afrikát ábrázoló, átkötött egészvászon-kötésben, pótolt térképpel. A szerző, Széchényi Zsigmond (1898-1967) író, utazó, vadász által aláírt, dátumozott (1950) példány.
15182.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
34

15183.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

15184.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

15185.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1936 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIV. évf. 1-36 sz. 1936-os teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1936, Nimród, IV+580 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15186.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
16

1943-48 A Vadászújság 21 száma és a Nimród vadászlap 18 száma bekötve, két kötetben. Nem egybefüggő számok.
15187.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Preisliste über moderne Waffen und Jagd-Artikel. M. Origis, Kärnten. 177p. Kicsit szakadozott szélű papírborítóban / Slightly torn paper cover.
15188.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Walter Frevert: Jagdliches Brauchtum. Berlin, 1939, Paul Parey, 142+2 p. Harmadik kiadás. Német nyelven. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kis foltokkal./ In German language. Paperbinding, with little spotties, and office stamp.
15189.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nemeskéri-Kiss Sándor: ... Hol nem volt. Szerző tollrajzaival és fényképeivel. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor,(Globus-ny.), 437+3 p.+4 t.(Fekete-fehér fotókkal.) Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
15190.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Felix Endre: Az apróvad vadászata vizslával. Dedikált, a szerző unokájának! Bp., 1948, Nimród Kis Könyvtár, Kiadói papírkötés, kissé sérült borító./ Paperbinding, with damaged cover. Singed by the author.
15191.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
27

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft