Festmények és grafikák Tételek száma: 93
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1969203
10084
32
Vass Albert (1896-1969): Székelyház részlet 1931. Olaj, karton, jelzett, 16×11 cm 2016727
10085
32
60000
Viski János (1891-1987): Acsarkodó tehenek a Balatonban. Olaj, vászon, jelzett, foltos, 60×80 cm 2044079
10086
32
70000
Viski János (1891-1961): Téli lovas szán. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60x80 cm 1954867
10087
32
Zádor István (1882-1963): Langeron ( Odessza). Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×35 cm 1991446
10088
32
36000
Zemplényi Tivadar (1864-1917): Házudvar. Olaj, karton, jelzett, hibás keretben, 28×37 cm 2039028
10089
32
40000
Zórád Géza (1896-1959): Kaszáló férfi a tópartnál. Olaj, vászon, jelzett, hibás keretben, 60×80 cm 700576
10090
32
160000
Zórád Ernő (1911-2004): Meghiúsult rablás. (12 db lap), vegyes technika, papír, jelzés nélkül,apró folt néhány lapon, 30×40 cm (12×)
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2044354
10091
32
80000
cca 1895 Jelzés nélkül: Szent Miklós más szentek társaságában, orosz ikon, tojástempera, fa, hátulján feliratozva, kis sérülésekkel, lepattanásokkal, 22,5×17,5 cm / cca 1895 Saint Nicholas in the company of other saints, Russian icon, egg tempera, on wood, without signs, with notes on its back, with minor signs of use and damages, 22,5×17,5 cm 2033065
10092
32
60000
cca 1900 Jelzés nélkül: Győzedelmes Szent György, orosz ikon, tojástempera, fa, kis lepattanásokkal, 39×29,5 cm cca 1900 Georgiy Pobedonosets, Saint George the Victorious, Russian icon, egg tempera, on wood, with minor faults, 39×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft