Zemplényi Tivadar (1864-1917): Házudvar. Olaj, karton, jelzett, hibás ... https://www.darabanth.com/hu/32-Nagyaukcio/32.1/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~13345/Zemplenyi-Tivadar-1864-1917-Hazudvar-Olaj-karton-jelzett-hibas-keretben-28C39737-cm~II1991446
1991446
10088
32
36000
Leírás: Zemplényi Tivadar (1864-1917): Házudvar. Olaj, karton, jelzett, hibás keretben, 28×37 cm
: turóczi_márk