Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 94

Ezüst(Ag) ékszeres tálka, Mária Terézia érmével, jelzett,  10x10 cm, nettó: 84 g
19036.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) filigrán bross, korall díszítéssel, jelzés nélkül, 4,5x2,5 cm, bruttó: 9 g
19037.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Arany (Au) 14K nyaklánc, "ZS" függővel, jelzett, h: 46 cm, nettó: 1,8 g
19038.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17

Ezüst(Ag) négyszögletes, pogácsalábas címeres névjegytálca, jelzett, 14,5x10,5 cm, nettó: 116 g
19039.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ezüst (Ag.) ceruza béllel, jelzett, h: 8 cm, nettó 7,6 g
19040.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

Arany (Au.) 14K fülbevaló pár, jelzett, kő berakással, 1,5×1×0,5 cm, bruttó 3,3 g
19041.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst (Ag.) fényképtartó, jelzett, 4,5×5,5 cm, nettó 37 g
19042.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15

Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, beül aranyozott, 10×7,5 cm, nettó:132 g
19043.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst(Ag) bak függő, jelzett, 3x2 cm, nettó: 2,6 g
19044.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

14 K arany gyűrű 2,8g / 14 C gold ring 2,8 g
19045.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst(Ag) kereszt függő, szintetikus kék kövekkel, jelzett, 3x1,6 cm, bruttó: 3,2 g
19046.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) korallos kereszt függő, jelzett, 4,3x2,6 cm, bruttó: 2,7 g
19047.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft