https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 94

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
IWC Schaffhausen 14 K arany zsebóra sérült nem müködő hiányos állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch, not working, bad condition, gr: 66,9g d: 5 cm
1
19000.

IWC Schaffhausen 14 K arany zsebóra sérült nem müködő hiányos állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch, not working, bad condition, gr: 66,9g d: 5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
EUR
,
500,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1913 ezüst (Ag.) kiöntő készlet, elefántcsont gyűrűkkel, jelzett, mesterjeggyel (HS), összesen: 4 db, nettó: 1255 g
1
19001.

1913 ezüst (Ag.) kiöntő készlet, elefántcsont gyűrűkkel, jelzett, mesterjeggyel (HS), összesen: 4 db, nettó: 1255 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
EUR
,
812,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) szalvétatartó, jelzett, m: 9,5 cm, nettó 103 g
1
19002.

Ezüst (Ag.) szalvétatartó, jelzett, m: 9,5 cm, nettó 103 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) cukorka kínáló, jelzett, d: 10 cm, m: 3 cm, nettó: 157 g
1
19003.

Ezüst(Ag) cukorka kínáló, jelzett, d: 10 cm, m: 3 cm, nettó: 157 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) áttört kosár, jelzett, 21x14x5,5 cm, nettó: 217 g
1
19004.

Ezüst(Ag) áttört kosár, jelzett, 21x14x5,5 cm, nettó: 217 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
8
 
Ezüst (Ag.) tortaszelő, jelzett, mesterjeggyel (PJ),  h:27,5 cm, nettó:150 g
1
19005.

Ezüst (Ag.) tortaszelő, jelzett, mesterjeggyel (PJ), h:27,5 cm, nettó:150 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik ezüst (Ag) villa, 6 db, jelzett (1867), mesterjeggyel (CSP) h: 21,5 cm, nettó: 401 g
1
19006.

Antik ezüst (Ag) villa, 6 db, jelzett (1867), mesterjeggyel (CSP) h: 21,5 cm, nettó: 401 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, mesterjeggyel (PJ),  h:26 cm, nettó:170 g
1
19007.

Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, mesterjeggyel (PJ), h:26 cm, nettó:170 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik ezüst (Ag) villa, 6 db, jelzett (1867), mesterjeggyel (CSP) h: 22 cm, nettó: 386 g
1
19008.

Antik ezüst (Ag) villa, 6 db, jelzett (1867), mesterjeggyel (CSP) h: 22 cm, nettó: 386 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
EUR
,
118,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst ( Ag.) filigrán vietnami riksa, jelzett, 5×8 cm,  nettó:21 g
1
19009.

Ezüst ( Ag.) filigrán vietnami riksa, jelzett, 5×8 cm, nettó:21 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst(Ag) kerek, antik bécsi tálka, jelzett, d: 15 cm, nettó: 162 g
1
19010.

Ezüst(Ag) kerek, antik bécsi tálka, jelzett, d: 15 cm, nettó: 162 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
EUR
,
131,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) monogramos teáskanalak, 6 db, jelzett, h: 15,5 cm, nettó: 182 g
1
19011.

Ezüst(Ag) monogramos teáskanalak, 6 db, jelzett, h: 15,5 cm, nettó: 182 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz