Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1723943
19012
316
36000
Jewellery
Ezüst(Ag) kések, 6 db, jelzett, h: 20 cm, nettó: 271 g 1732910
19013
316
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, mesterjeggyel, h: 16,5 cm, nettó 41,8 g 1638954
19014
316
Jewellery
Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm 1647598
19015
316
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) art deco cigarettatárca, belül aranyozott, jelzett (900), 15×7,5 cm, nettó: 184 g 1735277
19016
316
22000
Jewellery
Doxa 14 K női arany (Au) karóra, működik, szép állapotban, bőr szíjjal, eredeti dobozában, br:9 g / Doxa women's gold watch in nice condition 1735677
19017
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) fűszertartó párban 2 db fűszer kiskanállal, jelzett, mesterjeggyel (BU), üvegbetét nélkül, együtt nettó: 90 g (4db) 1735733
19018
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel, nettó:141 g, 9,5×8 cm 1620743
19019
316
80000
Jewellery
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g 1319010
19020
316
70000
Jewellery
cca 1940 Arany női svájci Trojan junior karóra, 14K arany tokkal, 5 brilliáns díszítéssel, Omega tokkal, működő szerkezettel, jó állapotban, bruttó:12,4 g / 1940 Female Trojan Junior Swiss wristwatch 14 C gold case with 5 diamonds in original case. 1635246
19021
316
140000
Jewellery
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
1686300
19022
316
46000
Jewellery
Mianmar. Ezüst cukordoboz áttört díszítéssel, elefánt dísszel. / Silver bonbonniere with elephant decor. 169g, 12 cm 1724475
19023
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) teaszűrő kanál, jelzett, sérült zománc díszítéssel, h:14,5 cm, bruttó:31 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft