Könyvek: Vallás

Tételek száma: 83

A három napi jelenet a jerusálemi templomban a tizenkét éves Jézus és a zsidó-római vizsgabizottság között. Bp., 1921, Horti Ede. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15931.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15932.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15933.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Klug Ignác: Örök dolgok. Örök utak. Örök források. (A katekizmus gondolatai.) Fordította: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
15934.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15935.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Bangha Béla: Az apostolkodás rövid kézikönyv. Gyakorlati bevezetés a világi apostolkodás főbb feladataiba. Apostolkodási Könyvtár 1. szám. Bp.,1927, M. Kir. Belügyminisztérium Kísérleti Nyomdája, 64 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
15936.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15937.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15938.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Balanyi György: A szerzetesség története. Szent István Könyvek 5-6. sz. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
15939.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

M. Deésy Géza: Krisztusba öltözötten. Oltárraemelt jezsuiták a rend első négy századában. Bp.,1938, Korda Rt. Kiadói papírkötésben, laza fűzéssel.
15940.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15941.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Prohászka breviárium. Összeállította: Brisits Frigyes. Zászlónk Könyvtára 7-8. sz. Bp.,1927, "Élet". Kiadói papírkötés, kissé megviselt állapotban, megviselt állapotban, ragasztott kötéssel (16-17.), a könyvtest elvált a borítótól, rajta ragasztásnyomokkal.
15942.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft