Könyvek: Vallás

Tételek száma: 83

Michael Faulhaber: Zsidóság, kereszténység, germánság. A müncheni Szent Mihály-templomban mondott ádventi beszédek. Bp.,1934, Káldor. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15967.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

K. Török Mihály Miklós - A magyar egyházpolitikai harc története (Szent István Könyvek 108.) Bp., 1933, Szent István-Társulat. 102 p. Kiadói papírborítóban.
15968.

Kikiáltási ár:
800 Ft

F. W. Foerster: Élet és jellem. Fordította Schütz Antal. Bp., 1920, Szociális Missió Társulat. Harmadik, magyar kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel.
15969.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Wolkenberg Alajos: Öntudatos élet. Bp., 1913, "Élet" Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal. Jó állapotban.
15970.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Prohászka Ottokár: Soliloquia I. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái. Bp., (1929), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, szakad borítóval, részben felvágatlan lapokkal.
15971.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1911, Buzárovits Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.
15972.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15973.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

15974.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

15975.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Blazovich Jákó: A nagy Szfinx. Újkori emberarcok. Bp.,1936, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
15976.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15977.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft