https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 83

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), XVI+324+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A nagygéci ref. egyház bejegyzésével, és pecsétjével.
1
15907.

Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), XVI+324+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A nagygéci ref. egyház bejegyzésével, és pecsétjével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Catalogus Bibliothecae Joannis Cardinalis Simor. Principis-primatis Regni Hungariae Archi-episcopi Strigoniensis. Secundum cognomina auctorum descriptus. Strigonii (Esztergom), 1887, Buzárovits Gusztáv., 1590 p. Papírkötés, megviselt állapotban, borító nélkül, egy-két lapon lapszéli folttal, 1590 oldal szakadt viseltes.
1
15908.

Catalogus Bibliothecae Joannis Cardinalis Simor. Principis-primatis Regni Hungariae Archi-episcopi Strigoniensis. Secundum cognomina auctorum descriptus. Strigonii (Esztergom), 1887, Buzárovits Gusztáv., 1590 p. Papírkötés, megviselt állapotban, borító nélkül, egy-két lapon lapszéli folttal, 1590 oldal szakadt viseltes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Id. Dr. Kray István báró: Nikodémus. Elbeszélés Krisztus urunk korából. Bp.,1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés.
1
15909.

Id. Dr. Kray István báró: Nikodémus. Elbeszélés Krisztus urunk korából. Bp.,1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Payr Sándor: A magyar protestáns gályarabok. Keresztyén Hithősök II. kötet. Bp.,1927, Luther-Társaság, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 6+52+2 p. Kiadói papírkötés, magánkönyvtári bélyegzővel.
1
15910.

Payr Sándor: A magyar protestáns gályarabok. Keresztyén Hithősök II. kötet. Bp.,1927, Luther-Társaság, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 6+52+2 p. Kiadói papírkötés, magánkönyvtári bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Az isten jegyese Karmel misztikájából: Szentháromságról nevezett Erzsébet nővér dijoni karmelita apáca életrajza (1880-1906.) Szombathely, [1935], Karmelita Rendház, Martineum Könyvnyomda Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, szakadt, javított borítóval, kissé viseltes állapotban.
1
15911.

Az isten jegyese Karmel misztikájából: Szentháromságról nevezett Erzsébet nővér dijoni karmelita apáca életrajza (1880-1906.) Szombathely, [1935], Karmelita Rendház, Martineum Könyvnyomda Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, szakadt, javított borítóval, kissé viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Raoul Plus: Szemben az élettel. Elmélkedések leányok részére. Fordította: Uhl Antal. Bp., 1941, Korda Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
1
15912.

Raoul Plus: Szemben az élettel. Elmélkedések leányok részére. Fordította: Uhl Antal. Bp., 1941, Korda Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, hiányzó címoldallal, két kijáró lappal, az egyik viseltes, szakad, hiányos, ceruzás firkával egy-két oldalon, festett lapélekkel, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
1
15913.

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, hiányzó címoldallal, két kijáró lappal, az egyik viseltes, szakad, hiányos, ceruzás firkával egy-két oldalon, festett lapélekkel, fekete-fehér képekkel illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyarországi ág.hitv. ev. egyetemes egyház levéltárának jegyzéke 1.kötet 1791. évig. Góbi Imre előszavával. Bp.,1912, Ifj. Kellner Ernő, V+184 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
15914.

A magyarországi ág.hitv. ev. egyetemes egyház levéltárának jegyzéke 1.kötet 1791. évig. Góbi Imre előszavával. Bp.,1912, Ifj. Kellner Ernő, V+184 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. I füzet. Bp., 1912, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, de ezt leszámítva jó állapotban.
1
15915.

Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. I füzet. Bp., 1912, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, de ezt leszámítva jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, ex-libris-szel.
1
15916.

Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, ex-libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
D. Dr. August Doner: Die Metaphysik des Christentums. Stuttgart, é.n. (1913), Verlag Von W. Spemann. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, javított címlappal, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Prof. Dr. Budai Gergely névbélyegzőjével. /Half-linen-binding, with a spotty spine, with repaired frontpage, in German language.
1
15917.

D. Dr. August Doner: Die Metaphysik des Christentums. Stuttgart, é.n. (1913), Verlag Von W. Spemann. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, javított címlappal, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Prof. Dr. Budai Gergely névbélyegzőjével. /Half-linen-binding, with a spotty spine, with repaired frontpage, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kolligátum, 7 munka egybekötve:  Dr. Radó Polikárp-Dr. Rajeczky Benjamin: Az ószövetségi kinyilatkoztatás története középiskolák II. osztálya számára.; Dr. Radó Polikárp-Dr. Rajeczky Benjamin: Az újszövetségi kinyilatkoztatás története középiskolák III. osztálya számára. Második kiadás.; Dr. Schütz Antal: Katholikus erkölcstan középfokú iskolák számára. Hetedik, javított kiadás. Dr. Schütz Antal: Katholikus egyháztörténelem középfokú iskolák számára. Ötödik, javított kiadás.  Dr. Schütz Antal: Katholikus hitvédelem a középfokú iskolák legfelső osztálya számára és magánhasználatra. Hetedik kiadás.  Uhlyárik Jenő-Dr. Madarász István: Apologétika vagy a kath. vallás alapigazságainak védelme. Hatodik, rövidített kiadás.  P. Pongrácz Kelemen: Katholikus egyháztörténelem polgári iskolák számára. Tizennyolcadik kiadás.   Bp.,1926-1938, Szent István-Társulat, 111+1+111+1+VI+117+32+IV+128+35+V-VII+VI+148+109+86 p.   Átkötött műbőr-kötés, az egyik munka eredeti papírborítóját az átkötéskor az elülső borítóra kasírozták, a hátsó szennylapon tollal írt tartalomjegyzékkel, néhány ceruzás aláhúzástól eltekintve jó állapotban.
1
15918.

Kolligátum, 7 munka egybekötve: Dr. Radó Polikárp-Dr. Rajeczky Benjamin: Az ószövetségi kinyilatkoztatás története középiskolák II. osztálya számára.; Dr. Radó Polikárp-Dr. Rajeczky Benjamin: Az újszövetségi kinyilatkoztatás története középiskolák III. osztálya számára. Második kiadás.; Dr. Schütz Antal: Katholikus erkölcstan középfokú iskolák számára. Hetedik, javított kiadás. Dr. Schütz Antal: Katholikus egyháztörténelem középfokú iskolák számára. Ötödik, javított kiadás. Dr. Schütz Antal: Katholikus hitvédelem a középfokú iskolák legfelső osztálya számára és magánhasználatra. Hetedik kiadás. Uhlyárik Jenő-Dr. Madarász István: Apologétika vagy a kath. vallás alapigazságainak védelme. Hatodik, rövidített kiadás. P. Pongrácz Kelemen: Katholikus egyháztörténelem polgári iskolák számára. Tizennyolcadik kiadás. Bp.,1926-1938, Szent István-Társulat, 111+1+111+1+VI+117+32+IV+128+35+V-VII+VI+148+109+86 p. Átkötött műbőr-kötés, az egyik munka eredeti papírborítóját az átkötéskor az elülső borítóra kasírozták, a hátsó szennylapon tollal írt tartalomjegyzékkel, néhány ceruzás aláhúzástól eltekintve jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz