Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 42

2 db méhészeti szakkönyv: Dr. Lengyel Géza: Méhek és virágok. Bp., 1943, Országos Magyar Méhészeti Egyesület. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban. A méhészet zsebkönyve. Bp., 1959, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben.
15685.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, "Pátria", 312 p. Átkötött papírkötés, az elülső borító hiányzik, névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.
15686.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Hatodik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban.
15687.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Brookes, John: Kertek könyve. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötésben.
15688.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csonti Szabó István: A konyhakerti termények okszerű termesztése. Bp., 1942, Pátria. Sérült papírkötésben.
15689.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

15690.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés, dugványozás. Bp.,1958, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
15691.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Fejes János-Molnár Béla: A húsnyúl tenyésztése. Hasznos füzetek 4. Bp., é.n, Gazda Kistermelői Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés, tollas és ceruzás aláhúzásokkal, kopott borítóval.
15692.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jeszenszky Árpád: Oltás, szemezés, dugványozás. Bp.,1968, Mezőgazdasági. Ötödik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt, hiányos papírborítóban, belül jó állapotban.
15693.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Anghi Csaba: Nutria- és nyérctenyésztés, perzsa- és pannofixprém termelés. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a felsző lapszéleken egérrágta nyomokkal.
15694.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Rapaics Raymund: Magyar kertek. A kertművészet Magyarországon. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyoma. Kiadói félbőr kötés, hiányzó gerinccel, kopottas állapotban.
15695.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Varró A. Béla: Magyar fűszeres növények. Termelése, gyűjtése, alkalmazása. Bp., é.n., Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, 132 p. Kiadói illusztrált félvászon kötésben.
15696.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft