Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 42

15709.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rácz Sándor: A homoki szőlőművelés. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 1. Bp.,1901, Pallas, 103+8 p. Második, teljesen átdolgozott és kibővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az átkötéskor az elülső borítót felhasználták.
15710.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Soós István: Borászati mikrobiológia. (Borgazdaság I. kötet II. rész.) Bp., 1954, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15711.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Dr. Gazdag László: A bor- és az üdítőital-gyártás alap- és segédanyagai. Élelmiszeripari szakmunkáskönyvtár. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
15712.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pali Bácsi: A kis konyhakertész. [Falusi könyvtár 43.] Bp., 1891, Franklin-Társulat, 116 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, intézményi bélyegzővel.
15713.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15714.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Kárpáti Tamás: A vendéglátás aranykönyve  Bp., 1995 .EastinWest. Kiadói, aranyozott plüss borítással.
15715.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

A dohány nagyüzemi termesztése. Szerk.: Dr. Borsos János. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
15716.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15717.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Schandl József-Horn Artúr-Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
15718.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15719.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15720.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft